Ivo Melchers Ivo Melchers
3 min. leestijd

Bybit ziet explosieve groei in Nederland, maar trekt zich nu deels terug

icon-walletsexchanges
Wallets en Exc…
Bybit ziet explosieve groei in Nederland, maar trekt zich nu deels terug

Foto: Dutch_Photos/Shutterstock

Bybit powered by SATOS, een van de grootste crypto exchanges van de wereld, heeft enkele belangrijke veranderingen doorgevoerd voor zijn Nederlandse platform. Dankzij strenge regelgeving zullen enkele producten binnenkort niet langer beschikbaar zijn voor inwoners.

De strategische en essentiële samenwerking met het Nederlandse platform SATOS blijkt bovendien een groot succes te zijn, en de regelgevende uitdagingen weerhoudt de beurs dan ook niet om de samenwerking uit te breiden

Bybit eindigt crypto derivatenhandel in Nederland

Vorige week liet de exchange middels een e-mail aan zijn Nederlandse klanten weten een punt te zetten achter verschillende diensten, waaronder derivatenhandel.

Het besluit komt voort uit de strikte richtlijnen van De Nederlandsche Bank (DNB), die verantwoordelijk is voor het reguleren en controleren van financiële instellingen in ons land.

Dankzij de aanpassingen mag Bybit powered by SATOS wel gewoon actief blijven in Nederland, en kun je er dus nog steeds terecht om crypto zoals bitcoin (BTC) of ethereum (ETH) te verhandelen.

Vanaf 5 maart kunnen Nederlanders geen nieuwe derivatenposities meer openen op het platform, Bovendien zullen bestaande posities op 26 maart automatisch worden gesloten.

Met margin handel zal het nog steeds mogelijk zijn om met een hefboom tot 10x te handelen. Echter heb je hier wel minder handelsparen om uit te kiezen.

Het stopzetten van de handel in derivaten is niet de enige wijziging die plaats zal vinden. Vanaf 5 maart zal het ook niet meer mogelijk zijn om de Bybit Card aan te vragen. Copy Trading zal vanaf die dag eveneens niet meer beschikbaar zijn voor Nederlandse klanten.

Bovendien heeft Bybit powered by SATOS aangekondigd dat er vanaf 22 maart een nieuwe website specifiek gericht op Nederlandse gebruikers zal worden gelanceerd.

Succes SATOS samenwerking en nieuw kantoor in Amsterdam

Bybit sloot in juni vorig jaar de handen ineen met het Nederlandse cryptoplatform SATOS, dat al sinds 2013 actief is. SATOS heeft een cruciale Virtual Asset Service Provider (VASP) licentie in handen waardoor Nederlanders op gereguleerde wijze gebruik kunnen maken van Bybit’s crypto-diensten.

Eerder vandaag bracht Bybit powered by SATOS een persbericht uit waarin onder andere plannen werden aangekondigd voor de oprichting van een lokaal kantoor in Amsterdam, om een ‘’meer gelokaliseerde ondersteuning en crypto-expertise in het land te leveren.

Ook werd het succes van de krachtenbundeling met SATOS benadrukt:

‘’De samenwerking heeft Bybit Powered by SATOS een opmerkelijke inkomstengroei opgeleverd, met een consistente verdubbeling van maand tot maand sinds afgelopen juni. Deze sterke groei onderstreept het succes van de gezamenlijke inspanningen en de niet aflatende inzet van het bedrijf voor het bedienen van de Nederlandse markt.’’

Deel dit artikel
Auteur:
Over de auteur:
Ivo Melchers

Ivo Melchers is sinds oktober 2022 actief bij Crypto Insiders. Met een bachelor in psychologie, gespecialiseerd in economische psychologie, en een jaar ervaring als fulltime crypto-redacteur, schrijft Ivo met passie over de cryptomarkt. Hij wil Nederlanders helpen de complexe cryptowereld te begrijpen en verstandige investeringskeuzes te maken. Zijn grote interesse in journalistiek en crypto werd met name gewekt door de vorige bullmarket.

Net binnen
Meest gelezen
Financieel expert: ‘Grootste crypto-rally van het jaar komt deze zomer'
Financieel expert: ‘Grootste crypto-rally van het jaar komt deze zomer’
  • 03/07/2025
  • 4 min. leestijd
Foto van President Donald Trump
Trump draait door: rente moet naar 1%, extreem bullish voor bitcoin
  • 30/06/2025
  • 3 min. leestijd
Een afbeelding van het logo van Solana (SOL) met een stijgende candle chart op de achtergrond
Breaking: Solana koers maakt megasprong door ETF en RobinHood
  • 30/06/2025
  • 2 min. leestijd
XRP herhaalt historisch patroon: gaat de koers weer 400% stijgen?
XRP steeg vorig jaar 450%: nu springt ditzelfde signaal weer op groen
  • 30/06/2025
  • 2 min. leestijd
Deze ijskoude crypto knalt 70% omhoog naar top 100
Deze ijskoude crypto knalt 70% omhoog naar top 100
  • 30/06/2025
  • 4 min. leestijd
Advertentie

Meest gelezen Wallets en Exchanges nieuws

Heb jij een account bij Bybit? Doe dit deze week nog
Heb jij een account bij Bybit? Doe dit deze week nog
  • 02/07/2025
  • 3 min. leestijd
Foto van een Bitcoin betaalkaart
Cash sterft uit in Europa: Cryptokaarten veroveren markt in rap tempo
  • 30/06/2025
  • 2 min. leestijd
Zeg nou eens eerlijk, is jouw crypto écht veilig? Expert legt het uit
Zeg nou eens eerlijk, is jouw crypto écht veilig? Expert legt het uit
  • 03/07/2025
  • 3 min. leestijd
Advertentie
Een cadeau van onze partners: start met een voorsprong 🎁

Zet je eerste stappen in crypto met meer kennis én een extraatje. Ontvang exclusieve bonussen en kortingen van onze partners.

Kennisbank

Kennisbank

Kennisbank