Niels Poerwoatmodjo Niels Poerwoatmodjo
1 min. leestijd

Risicomanagement Deel 3: Sizing

In een driedelige kleine serie video’s wordt meer uitleg gegeven over risicomanagement. Het onderwerp risicomanagement wordt behandeld in drie delen, namelijk planning, risk and reward (risico en opbrengst) en sizing. In dit derde deel legt David het onderdeel sizing uit; de grootte van een positie die je aangaat als je een trade opent. Tijdens Davids uitleg grijpt hij terug naar de twee voorgaande video’s (Planning en Risico en opbrengst)

https://vimeo.com/381140447

 

Deel dit artikel
Auteur:
Over de auteur:
Niels Poerwoatmodjo

Head of Content Niels kwam in 2017 in aanraking met cryptocurrency. Toegegeven, het duurde even voordat de vonk oversloeg, maar toen dat gebeurde was hij van één ding overtuigd: Iedereen moet in begrijpelijke taal over de wereld van cryptocurrencies en blockchain-technologie kunnen lezen!

Net binnen
Meest gelezen
Bitcoin koers daalt hard, groot crypto nieuws uit de rechtszaal
Bitcoin koers blijft steken, XRP daalt hard na juridische tegenvaller
  • 27/06/2025
  • 3 min. leestijd
Dit is hoelang de XRP rechtszaak nog duurt volgens Ripple-advocaat
Slecht nieuws voor Ripple: XRP-zaak sleept voort na besluit rechter
  • 27/06/2025
  • 2 min. leestijd
Een afbeelding van een koers die een daling inzet na een top te hebben gebruikt, met crypto_aandeel marktdata
Crypto Radar: bitcoin ketst af, altcoinmarkt gaat hard onderuit
  • 26/06/2025
  • 3 min. leestijd
Bitvavo krijgt cruciale vergunning, zet jacht op Europese markt in
Bitvavo krijgt cruciale vergunning, zet jacht op Europese markt in
  • 27/06/2025
  • 2 min. leestijd
Cryptobeurs Bitvavo heeft uitgeleende geld Genesis terug
XRP koers schiet omhoog na Ripple nieuws, Bitvavo viert EU-feest
  • 29/06/2025
  • 3 min. leestijd
Advertentie
Advertentie
Een cadeau van onze partners: start met een voorsprong 🎁

Zet je eerste stappen in crypto met meer kennis én een extraatje. Ontvang exclusieve bonussen en kortingen van onze partners.

Kennisbank

Kennisbank

Kennisbank